10.1 Meta Şampiyonları

10.1 Meta Şampiyonları

10.1 ADC Meta Şampiyonları LoL

Sezonun ilk metası...

Aphelios

Aphelios: Yeni çıkan nişancı karışık bir yetenek setine sahip bu sebepten dolayı uzmanlaşmanız zor olacaktır fakat kısa sürede uzmanlaşıp rakiplerinizi şaşırtabilirsiniz. 10.1 Yamasında zayıflatma alsa da metanın güçlü şampiyonlarından.

Aphelios Rehberleri


 

Kalista

Kalista: Uzun zamandır görünmeyen şampiyon 9.22 yamasıyla birlikte güçlendirme aldmıştı. 10.1 yamasında bir güçlendirme daha aldı, zaten güçlü olan şampiyon daha güçlü durumda. 

Kalista Rehberleri


Senna

Senna: Hem destek hem adc pozisyonunda oynanabiliyor, profesyonel oyuncularda nişancı olarak oynuyor. Nişancı konumunda da çok güçlü şampiyon hala çok fazla oynanabilir durumda. 

Senna Rehberleri


Caitlyn

Caitlyn: Hiper taşıyıcı olarak adlandırılan nişancılardan. Metanın en güçlü hiper taşıyıcısı diyebiliriz. Full buildken durdurulamaz.

Caitlyn Rehberleri


Jinx

Jinx: Janna, Lulu, Nami gibi şampiyonlarla oynandığında oyunun geç aşamasında çok güçlü oluyor. Bununla birlikte E yeteneğini birlikte kullanabileceğiniz stunı olan bir tank destek ile de koridoru kazanabiliyorsunuz.

Jinx Rehberleri


Jhin

Jhin: Oynanabilir nişancı durumunda, hem yüksek hem düşük liglerde çok fazla tercih edilebiliyor. Ultisi sayesinde de çok kolay savaş başlatabiliyorsunuz. 

Jhin Rehberleri


Lucian

Lucian:  Tekli derecelide ve profesyonel arenada zaten tercih edilen şampiyon 9.17 yamasında da ekstra güçlendirme aldı, ilk sırada Lucian'ı çekip Braum ile birlikte alt koridoru yok edebilirsiniz. Senna ile birlikte alt koridorda yok edeceklerdir. 

Lucian Rehberleri


Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.