8.10 Meta Şampiyonları

8.10 Meta Şampiyonları

League of Legends (lol) 8.10 Meta Şampiyonları (8.10 Tier List)

8.10  Nişancı Meta Şampiyonları
 

Twitch

Twitch: Saldırıya Devam gibi önemli bir yeni rün varken, elbette hipertaşıyıcıların metadan uzaklaşmasını beklemek mümkün değil. Burada da geç oyunun suikastçi hipertaşıyıcısı Twitch, en yüksek galibiyet oranına sahip nişancılardan. Zira Twitch ultisi ile Runaan ve Statikk birleştiğinde, takım savaşındaki tüm rakipler üzerinde Saldırıya Devam yüklerini biriktirmek oldukça kolay. Koridorda daha güvenli bir seçim yapmak isterseniz ayağı çabuk rünü ile de oynayabilirsiniz.

Twitch Rehberleri

 


Kai'Sa

Kai'Sa: Vadi'nin en yeni şampiyonlarından olan Kai'Sa şu anda vadinin en güçlü şampiyonlarından biri konumunda. Hem profesyonel arenada hem tekli derecelide bol bol oynanıyor. Özellikle profesyonel arenada yasaklanmadığı takdirde direk olarak seçiliyor. Xayah ve Caitlyn'e göre alt koridorda bir adım önde. 8.9 Yamasında ufak bir zayıflatma alsa da diğer nişancılara göre birkaç adım önde. 


Caitlyn

Caitlyn: Kendisi herhangi bir güçlendirme almamasınına rağmen diğer nişancıların zayıflatılması Caitlyn'i öne çıkardı. Şampiyonun en uzun menzilli nişancı olması ise güvenli bir şekilde hasar çıkarmasını sağlıyor ve bu da neden metada olduğunu açıklıyor. 8.9 Yamasında bir dengeleme alan şampiyon hasar konusunda Kai'Sa dışında yerini kimseye bırakmıyor. 

Caitlyn Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

DrunkenBaba

@mertollampard aynı sayfada yer alıyordu, şu anda 3. sayfada bulabilirsiniz. Morgana OP :)

mertollampard

Destekler nerde?