8.12 Meta Şampiyonları

8.12 Meta Şampiyonları

League of Legends (lol) 8.12 Meta Şampiyonları 

Nişancı metasında nişancı karakterlerin dışında Mordekaiser, Pantheon, Yasuo vb gibi birçok şampiyon oynanıyor. Kritik eşyalarının pahalılaşması Lucian, Kai'Sa ve Ezreal'ı metada diğer kritik eşya dizilimi yapan şampiyonlara göre çok daha fazla tercih ediliyor.

8.12  Nişancı Meta Şampiyonları

Lucian Lucian

Lucian: 8.11 Yamasında kritik eşyalarının zayıflatılması, Canbiçen'in değişmesi ve can çalma eşyalarının maliyetinin düşmesi sonucunda uzun süredir metada yer almayan Lucian en güçlü alt koridorlardan bir tanesi oldu. 

Lucian Rehberleri


Kai'Sa

Kai'Sa: Vadi'nin en yeni şampiyonlarından olan Kai'Sa şu anda vadinin en güçlü şampiyonlarından biri konumunda. Hem profesyonel arenada hem tekli derecelide bol bol oynanıyor. Özellikle profesyonel arenada yasaklanmadığı takdirde direk olarak seçiliyor. Xayah ve Caitlyn'e göre alt koridorda bir adım önde. 8.9 Yamasında ufak bir zayıflatma alsa da diğer nişancılara göre birkaç adım önde. 


Ezreal

Ezreal: Kritik eşyası kullanan şampiyonlar metadan düştü. Kritik eşyaların pahalılaşması, can çalma vb. diğer eşyaları kullanan şampiyonları bir adım öne çıkardı. Ezreal'da bunlardan bir tanesi.

Ezreal Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.