8.2 Meta Şampiyonları

8.2 Meta Şampiyonları

Bugün 8.2 Yamasının yayınlanmasıyla beraber 8.2 meta şampiyonlarında bir önceki yamanın şampiyonlarına göre çok değişiklik söz konusu olaÖzellikle alt koridorda meta değişecek.

8.2 Nişancı Meta Şampiyonları 

Jinx

Jinx: Uzun zamandır metada yer bulamayan şampiyon 8.2 yamasında önemli bir güçlendirme aldığı gibi Vayne ve Ezreal'ın zayıflatılması Jinx'i önemli bir konuma getirdi. Saldırı hızı limitinin olmaması sayesinde oyun sonunda zaten güçlü olan şampiyonu çok daha güçlü yaptı. 

Jinx Rehberleri


Kalista

Kalista: Ezreal ve Vayne'in zayıflatılması ile beraber Kalista Ciğerini Sök yeteneğiyle gelen beklenmedik hasarı ile hem savaşlarda hem de baron/ejder alımında sağladığı etki sayesinde metada diyebiliriz. Ultisi sayesinde destek oyuncusuna sağladığı mobilite şampiyonun çok agresif oynamasını sağlayabiliyor, bu sayede erken oyunda öne geçtiği takdirde durdurulamaz bir taşıyıcı oluyor. 

Kalista Rehberleri


 

Kog'Maw 

Kog'Maw: Özellikle tank şampiyonların çok güçlü olduğu metada Kog'Maw Vayne'in de zayıflatma almasından sonra hiper taşıyıcı olarak metada kendine yer buldu. Tank şampiyonları kolay eritebilmesi takımların önemli ihtiyaçlarından birine karşılık veriyor.

Kog'Maw Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.