8.20 Meta Şampiyonları

8.20 Meta Şampiyonları

8.20 Meta LoL Şampiyonları (Meta Champions)

League of Legends (lol) 8.20 meta şampiyonları

8.20 Nişancı Meta Şampiyonları

Ezreal

Ezreal: Değişen yetenek setiyle beraber daha kuvvetli oldu. Sadece şampiyonun yeni W yeteneğine alışmak için bir fazla antreman yapmalısınız. 

Ezreal Rehberleri


MobaRunes uygulamamızı indirerek, en güncel rün dizilimlerine telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. 

PlayStore:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dpx.mobarunes

IOS:  https://itunes.apple.com/us/app/mobarunes/id1425953203?ls=1&mt=8


Jhin

Jhin: Fırtınabiçen ve Keskin Sağanak rünüyle birlikte çok fazla hasar verebiliyor, artık tankları da eritebildiğine göre metanın en gözde nişancısı diyebiliriz. 

Jhin Rehberleri

Lucian

Lucian:  Hem tekli derecelide hem de profesyonel arenada çok sık tercih ediliyor. Erken oyunda öne geçmek isteyenlerin en büyük tercihi ama oyun sonunda etkisi düşebiliyor. Ama erken oyunda öne geçtiğinizde bu etki ortalıktan kalkıyor ve tek başınıza taşıyabiliyorsunuz. 8.18'de bir güçlendirme daha aldı. 

Lucian Rehberleri


Kai'Sa

Kai'Sa: Vadi'nin en yeni şampiyonlarından olan Kai'Sa şu anda vadinin en güçlü şampiyonlarından biri konumunda. Hem profesyonel arenada hem tekli derecelide bol bol oynanıyor. Mekaniklerine sahip olan oyuncular direk olarak oyunu yok edebiliyor, Lucian’a göre oyun sonu yok edebilen bir şampiyon. Luger'in geçtiğimiz günlerde SuperMassive'e karşı oynadığı maçta da birçoğumuz Kai'Sa performansına şahit olmuştur. 


Vayne

Vayne

Vayne: Vayne tekrar alt koridorun korkulu nişancılarından biri olmaya başladı. Takım savaşlarında güzel pozisyon almaya bakın, ardından tek atacaksınız :) 8.18'de tekrar güçlendirme aldı. 

Vayne Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.