8.6 Yaması İçin Ormancılara Kötü Haber

8.6 Yaması İçin Ormancılara Kötü Haber

8.6 Yamasında ormancıların oyuna etkisi azalacak.

League of Legends'ın oyun tasarımcısı Meddler, 8.6 ile ilgili düşüncelerini açıklarken, ormanı önemli ölçüde etkileyecek değişiklerden bahsetti.

Bu değişiklikler başlangıç ormancı eşyalarının verdiği hayatta kalma becerisini arttırmak ve erken seviyede orman dönmeyi zorlaştırmak olarak gerçekleştirilecek gibi görünüyor.

Meddler'in açıklaması tam olarak şu şekilde;

İki potansiyel değişiklik söz konusu. İlk olarak, hayatta kalma becerisini azaltmak ve daha fazla eksik can ve mana değerlerine sahip olmak. Buradaki amaç erken seviye baskınlarını birkaç sezon öncesi gibi daha riskli hale getirmek. Bu da baskına giden ormancının ormanın geri kalanını dönmesini zorlaştıracak. İkinci değişiklik ise, orman dönme becerisini azaltmak ve ilk baskınları oyunun daha ileri dakikalarında görmek üzerine olacak.

 

Şüphesiz bu değişiklik ormancıların oyuna etkisini azaltacak. Oyunun sakin geçmesi beklenen ilk dakikalarında 3. seviye bir ormancıyı tam canla karşınızda bulmak pek de istenilen bir durum olarak görünmüyor.

Önceki haberimizde yer alan iyileştirme etkilerinin azaltılması da Warwick, Volibear gibi şampiyonların etkileneceği değişikliklerdi. 8.6 yamasında yapılacak değişiklikler kesinleştiğinde tekrar sitemizden bilgi vereceğiz.

Kalkanlar ve İyileştirmeler Dengelenecek

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Nautilus

this is fuqin bullshiet.!!