9.12 Meta Şampiyonları

9.12 Meta Şampiyonları

League of Legends 9.12 Meta (Tier) Şampiyonları

9.12 ADC Meta Şampiyonları

Kai'Sa

Kai'Sa: Bu aralar metanın en güçlü nişancısı konumunda kesin olarak, istediğiniz buildi kasabiliyorsunuz hem AP hem AD. 

Kai'Sa Rehberleri


Draven

Draven: Oyunun erken aşamasında hasarı çok kuvvetli, erken oyunda alacağınız bir kaç skor ile rakiplerinizi koridorda kalmasını engel olabilirsiniz. Bol bol antreman yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, metanın en güçlü nişancılarından biri. 

Draven Rehberleri

Caitlyn

Caitlyn: 

9.10 Yamasıyla birlikte güçlendirme aldı. Gerek menzili gerek oyun sonunda bir canavara dönüşmesi şampiyonu metanın güçlü nişancılarından biri haline getiriyor. 9.12 yamasıyla birlikte bir güçlendirme daha aldı.

Caitlyn Rehberleri

Vayne

Vayne Vayne tekrar alt koridorun korkulu nişancılarından biri olmaya başladı. Takım savaşlarında güzel pozisyon almaya bakın, ardından tek atacaksınız :)  Sezonun ilk yamasında önemli bir güçlendirme alan Vayne 9.1 yamasıyla beraber metanın güçlü nişancılarından biri olarak karşımızda. Her ligte ya banlanıyor ya da seçiliyor, özellikle alt koridorda birlikte girmek istediğiniz arkadaşlarınızla kolay bir şekilde lig atlayabilirsiniz.

Vayne Rehberleri


Lucian

Lucian:  Hem tekli derecelide hem de profesyonel arenada çok sık tercih ediliyor. Erken oyunda öne geçmek isteyenlerin en büyük tercihi ama oyun sonunda etkisi düşebiliyor. Ama erken oyunda öne geçtiğinizde bu etki ortalıktan kalkıyor ve tek başınıza taşıyabiliyorsunuz. Metanın erken oyunda en güçlü nişancısı durumunda. 

Lucian Rehberleri


MobaRunes uygulamamızı indirerek, en güncel rün dizilimlerine telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. 

PlayStore:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dpx.mobarunes

IOS:  https://itunes.apple.com/us/app/mobarunes/id1425953203?ls=1&mt=8


Ezreal

Ezreal: Kritik eşya dizilimi yapan nişancıların metada olduğu kadar Ezreal'da bir o kadar güçlü durumda. Hemen hemen her profesyonel maçta tercih ediliyor. 

Ezreal Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

ramazanefe

vuhuuu :)