9.15 Meta Şampiyonları

9.15 Meta Şampiyonları

League of Legends 9.15 Meta Şampiyonları
9.15 ADC Meta Şampiyonları

Sivir

Sivir: Hem profesyonel arenada hem de tekli derecelide çok fazla tercih ediliyor, çok kolay koridor temizlemesi ve menzilinin fazla olması tercih edilmesinde önemli unsurlar olarak görülmektedir.  Şu anda en iyi adc konumunda

Sivir Rehberleri


Ezreal

Ezreal: Kritik eşya dizilimi yapan nişancıların metada olduğu kadar Ezreal'da bir o kadar güçlü durumda. Hemen hemen her profesyonel maçta tercih ediliyor.  İkinci en güçlü nişancı olarak metada yer almaktadır. 

Ezreal Rehberleri


Kai'Sa

Kai'Sa: Metanın güçlü şampiyonlarından bir tanesi fakat eskisi kadar en güçlü nişancı diyemeyebiliriz kendisine. 

Kai'Sa Rehberleri


Draven

Draven: Oyunun erken aşamasında hasarı çok kuvvetli, erken oyunda alacağınız bir kaç skor ile rakiplerinizi koridorda kalmasını engel olabilirsiniz. Bol bol antreman yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, metanın en güçlü nişancılarından biri. 

Draven Rehberleri

Caitlyn

Caitlyn: 

9.10 Yamasıyla birlikte güçlendirme aldı. Gerek menzili gerek oyun sonunda bir canavara dönüşmesi şampiyonu metanın güçlü nişancılarından biri haline getiriyor. 9.12 yamasıyla birlikte bir güçlendirme daha aldı.

Caitlyn Rehberleri


Lucian

Lucian:  Hem tekli derecelide hem de profesyonel arenada çok sık tercih ediliyor. Erken oyunda öne geçmek isteyenlerin en büyük tercihi ama oyun sonunda etkisi düşebiliyor. Ama erken oyunda öne geçtiğinizde bu etki ortalıktan kalkıyor ve tek başınıza taşıyabiliyorsunuz. Metanın erken oyunda en güçlü nişancısı durumunda. 

Lucian Rehberleri

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.