9.17 Meta Şampiyonları

9.17 Meta Şampiyonları

9.17 Meta Şampiyonları

9.17 ADC Meta Şampiyonları

Lucian

Lucian:  Tekli derecelide ve profesyonel arenada zaten tercih edilen şampiyon 9.17 yamasında da ekstra güçlendirme aldı, ilk sırada Lucian'ı çekip Braum ile birlikte alt koridoru yok edebilirsiniz.

Lucian Rehberleri

Sivir

Sivir: Koridor temizleme konusunda en iyi nişancı olabilir, takım savaşları başlatma konusunda ultisi çok kullanılabilir. Geç aşamada tek başınıza maç taşıyabilirsiniz. Seken atışlar rakip takımı eksik bırakacaktır. 

Sivir Rehberleri


Ezreal

Ezreal: Kritik eşya dizilimi yapan nişancıların metada olduğu kadar Ezreal'da bir o kadar güçlü durumda. Hemen hemen her profesyonel maçta tercih ediliyor.  İkinci en güçlü nişancı olarak metada yer almaktadır. 

Ezreal Rehberleri


Kai'Sa

Kai'Sa: Metanın güçlü şampiyonlarından bir tanesi fakat eskisi kadar en güçlü nişancı diyemeyebiliriz kendisine. 

Kai'Sa Rehberleri


Draven

Draven: Oyunun erken aşamasında hasarı çok kuvvetli, erken oyunda alacağınız bir kaç skor ile rakiplerinizi koridorda kalmasını engel olabilirsiniz. Bol bol antreman yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, metanın en güçlü nişancılarından biri. 

Draven Rehberleri

Caitlyn

Caitlyn:  Oyunun geç aşaması için kullanılabilir şampiyonlardan erken seviyelerde güç patlamasını yaşayamayabiliyorken, geç aşamada tek başına maç taşıma ihtimali var.

Caitlyn Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.