9.20 Meta Şampiyonları

9.20 Meta Şampiyonları

9.20 Meta Şampiyonları ve Build ve Rün Dizilimleri

9.20 ADC Meta Şampiyonları

Jinx

Jinx: Janna, Lulu, Nami gibi şampiyonlarla oynandığında oyunun geç aşamasında çok güçlü oluyor. Bununla birlikte E yeteneğini birlikte kullanabileceğiniz stunı olan bir tank destek ile de koridoru kazanabiliyorsunuz.

Jinx Rehberleri

 

Jhin

Jhin: Oynanabilir nişancı durumunda, hem yüksek hem düşük liglerde çok fazla tercih edilebiliyor. Ultisi sayesinde de çok kolay savaş başlatabiliyorsunuz. 

Jhin Rehberleri

Lucian

Lucian:  Tekli derecelide ve profesyonel arenada zaten tercih edilen şampiyon 9.17 yamasında da ekstra güçlendirme aldı, ilk sırada Lucian'ı çekip Braum ile birlikte alt koridoru yok edebilirsiniz.

Lucian Rehberleri


Kai'Sa

Kai'Sa: Metanın güçlü şampiyonlarından bir tanesi fakat eskisi kadar en güçlü nişancı diyemeyebiliriz kendisine. Worlds 2019'da da sık sık tercih ediliyor. 

Kai'Sa Rehberleri


Draven

Draven: Oyunun erken aşamasında hasarı çok kuvvetli, erken oyunda alacağınız bir kaç skor ile rakiplerinizi koridorda kalmasını engel olabilirsiniz. Bol bol antreman yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, metanın en güçlü nişancılarından biri. 

Draven Rehberleri

Yasuo

Yasuo: Koridorda Alistar, Thresh, Nautilus gibi destek şampiyonları ile güçlü olabiliyor, oynamayı biliyorsanız tercih edebilirseniz. Yoksa deneme gafletinde hiç bulunmayın. 

Yasuo Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.