9.3 Meta Şampiyonları

9.3 Meta Şampiyonları

eague of Legends (lol) 9.3 Meta Şampiyonları

9.3 ADC Meta Şampiyonları
Vayne

Vayne Vayne tekrar alt koridorun korkulu nişancılarından biri olmaya başladı. Takım savaşlarında güzel pozisyon almaya bakın, ardından tek atacaksınız :)  Sezonun ilk yamasında önemli bir güçlendirme alan Vayne 9.1 yamasıyla beraber metanın güçlü nişancılarından biri olarak karşımızda. Şampiyonluk Ligi'nde uzun zamandır görmediğimiz şampiyon bu haftasonu Galatasaray Esports tarafından seçildi. 

Vayne Rehberleri


Lucian

Lucian:  Hem tekli derecelide hem de profesyonel arenada çok sık tercih ediliyor. Erken oyunda öne geçmek isteyenlerin en büyük tercihi ama oyun sonunda etkisi düşebiliyor. Ama erken oyunda öne geçtiğinizde bu etki ortalıktan kalkıyor ve tek başınıza taşıyabiliyorsunuz. Metanın erken oyunda en güçlü nişancısı durumunda. 

Lucian Rehberleri


XayahXayah

 9.1 Yamasıyla birlikte güçlendirme alan bir diğer nişancı Xayah. Zaten güçlü olan şampiyonun E yeteneğindeki sersemletme süresi arttırıldı. 


MobaRunes uygulamamızı indirerek, en güncel rün dizilimlerine telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. 

PlayStore:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dpx.mobarunes

IOS:  https://itunes.apple.com/us/app/mobarunes/id1425953203?ls=1&mt=8


Kai'Sa

Kai'Sa: Arka arkaya zayıflatma almasına rağmen en çok oynanan ve kazanma oranına sahip nişancıların başını çekiyor. Oyunun geç aşamasında durdurulamaz güce sahip. 

Kai'Sa Rehberleri


Draven

Draven: Oyunun erken aşamasında hasarı çok kuvvetli, erken oyunda alacağınız bir kaç skor ile rakiplerinizi koridorda kalmasını engel olabilirsiniz. Bol bol antreman yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, metanın en güçlü nişancılarından biri. 

Draven Rehberleri

Diğer koridorlarda yer alan meta şampiyonları ve rehberleri için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.