BAU SuperMassive'in Yeni Destek Oyuncusu SnowFlower

BAU SuperMassive'in Yeni Destek Oyuncusu SnowFlower

SuperMassive yeni destek transferi Koreli SnowFlower'ı duyuyarak 2018 Şampiyonluk Ligi için kadrosunu tamamlamış oldu.

BAU SupperMassive ilk olarak 2018 Şampiyonluk Ligi için kadrosunda yer alan üç yerli oyuncu ile sözleşmelerini uzatmıştı. Üst koridorda Asım Cihat “FabFabulous” Karakaya, ormanda Furkan “Stomaged” Güngör ve nişancı rolünde Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun ile sözleşmelerini uzatan takımın, orta koridor oyuncusu Naru geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile takımdan ayrıldığı açıklamıştı ve ardından, orta koridor için Güney Koreli GBM'i  transfer etti.

Koç pozisyonu içinse Lethilion'un yerine Koreli Heo "Irean" Yeong-cheol getiren takım bugün yaptığı destek transferi SnowFlower ile 2018 Şampiyonluk Ligi için kadrosunu tamamladı.

2017 Şampiyonluk Ligi'nde Dumbledoge'un takımdan ayrılmasının ardından Tolerant'ı takıma dahil eden SuperMassive çok uzun sürmeyen bu transferden sonra Rogu'yu takıma dahil ederek sezonu bu şekilde kapatmıştı.

Takıma dahil olan başarılı oyuncu No "SnowFlower" Hoi-jong, 2015 yılında eSpor hayatına başlamış olup, son olarak 2017 Yaz Mevsimi'nde  Jin Air Green Wings takımında oynadı. 

 

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.