MobaTR Forum Hizmetinizde!

MobaTR Forum Hizmetinizde!

MobaTR olarak League of Legends içerikleri ile başlayarak çıktığımız bu yolda, sizlerden gelen yoğun talepler üzerine daha rahat paylaşım yapabileceğiniz, farklı konularda etkileşimde bulunabileceğiniz, kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz MobaTR Forum'u açmış bulunuyoruz. 

Forum Kategorileri

League of Legends kategorisi altında, eSpor turnuvaları, maçları, oyuncuları hakkında tartışabilir, dilediğiniz başlıkları açabilirsiniz. 
Her yamadan sonra açılacak başlıklarda güncel yamanın etkili şampiyon ve eşyalarıyla ilgili fikirlerinizi paylaşıp diğer oyunculara destek olabilir, buradan edineceğiniz bilgilerle metayı daha yakından takip edebilirsiniz. Hatta her yama döneminde analizini yaptığımız meta şampiyonlarını birlikte belirleyebiliriz!

Sevdiğiniz yayıncıların Twitch kliplerini, ilginizi çeken Youtube videolarını forumda paylaşabilir ve onların tanınmasına, izlenmesine destek olabilirsiniz. Canınız ilginç LoL videoları izlemek istediğinde bu başlıkları kontrol etmeyi unutmayın wink

MobaTR'de oluşturduğunuz rehberlerin daha fazla kitleye ulaşmasını istediğinizde, rehber sayfasında Facebook ve Twitter paylaşım butonları bulunuyor. Bu rehberleri ya da oynanışla ilgili diğer görüşlerinizi Rehber Paylaşım Odası'nda ifade edebilirsiniz.

Hep şikayet ettiğimiz konulardan biridir. İyi bir duo olmadan lig yükselmek zor. O zaman neden duo bulmak için bir forum alanımız olmasın? smiley

Peki Diğer Oyunlar?

Konu oyun ve oyuncu olunca tek bir oyunla sınırlı kalamayız elbette.

PUBG oynayan arkadaşlar, oyuna gelen güncellemeleri, en iyi loot çıkan yerler, en etkili silahlar, FPS çözümleriyle ilgili paylaşımlarınızı PlayerUnknown's Battlegrounds alanında yapabilirsiniz. Editör arkadaşlarımız test aşamasında işinize yarayabilecek paylaşımlar yaptı, göz atmayı unutmayın wink

CS 1.5 ile başladık, nerelere geldik diyenlerdenseniz, Counter-Strike: Global Offensive alanında aklınıza gelebilecek her paylaşımı forum kuraları dahilinde yapabilir, kendinize yeni silah (Steam) arkadaşları edinebilirsiniz.

Knight Online'da güzel bir pazarınız mı var? İyi bir char sahibisiniz ama bulunduğunuz sunucuda bir klan mı bulamadınız? Forum'da bir başlık açıp müşteri bulabilir, iyi bir klan'ın sahibinden davet alabilirsiniz.

Mobil Oyunlarla ilgili de bir şeyler düşündük. Arena of Valor (Strike of Kings) başlığında rehberlerinizi ve videolarınızı paylaşabilirsiniz, diğer rehberlerden ve videolardan da bilgi edinebilirsiniz. Arena of Valor (Strike of Kings) ile ilgili sorularınızın cevaplarını bu bölümde çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Clash of Clans ile ilgili bölümde köylerinizi takas edebilir ve paylaşımını yapabilirsiniz. Saldırı taktiklerinizi paylaşabilir, klanınız için oyuncu arayabilir ve sizler de klan arayabilirsiniz.

Sadece Oyun Mu?

Bu sayfada yer alıyorsak eğer illa ki ekipmanlarınız ile ilgili sorularınız olacaktır. Ekipman deneyimlerini, fiyatlarını ve daha fazlasını öğrenebilmek için Oyuncu Ekipmanları alanında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Hep oyun hep oyun olacak değil ya, yaşadığımız hayatın içinde oyun haricinde gerçek bir dünya var. Bu konularla ilgili ise Hayatın İçinden (Konu Dışı) alanını düşündük. Sevgilinizden mi ayrıldınız? Deyip başka sevgili bulamayız ama kendinize arkadaşlar edinip dertleşebilirsiniz. laugh

Eklenmesini istediğiniz kategoriler olursa bize geri bildirim yoluyla ulaşmayı ihmal etmeyin!

 

 

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

mc1410

Hayırlı olsun. İnşallah faydalı olur herkese...

SOAD

hayırlısı olsun bol bol içerik dolsun uzun zamandır bekliyorduk <3