Swain Şampiyon Güncellemesi (Rework)

Swain Şampiyon Güncellemesi (Rework)

Uzun zamandır beklenen Swain güncellemesi (rework) ile ilgili League of Legends bir tanıtım videosu yayınladı. 

Güncellemenin ne zaman geleceği belli değil fakat tahminimize göre  8.2 ya da 8.3 yamasında gelmesi muhtemel. Sezon 7'de yaz aylarında gelmesi bekleniyorken ertelenmiş, Sezon 8 için güncellemenin yapılacağı duyrulmuştu. Şampiyonun yeni yetenekleri yayınlandıktan sonra PBE'de denenip rünlerini ve eşya dizillimlerine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yetenekleri değerleri ve isimleri açıklandığında haber güncellenecektir.

Kuzgun SürüsüPasif: Kuzgun Sürüsü

Kuzgun: Swain belirli aralıklarla çevresindeki hareketsiz bırakılmış herhangi bir rakip şampiyona sağ tıklayabilir. Tıkladığında rakipten bir Tayf sökerek ona hasar verir ve onu kendisine doğru çeker.

Sürü: Rakip şampiyonlar katledildiklerinde geride bir Tayf bırakırlar. Swain'in kuzgunları çevredeki Tayfları toplayarak Swain'in azami can miktarının bir kısmını iyileştirir. Swain aynı anda birkaç Tayf tutabilir.

Ölümün EliQ: Ölümün Eli

Swain ileri doğru büyü atışları yapar. Atışlardan her biri, isabet ettiği ilk rakibe hasar verir. Şampiyonlar birden fazla atışa hedef olabilir ama sadece ilkinden tam hasar alırlar. Atışlar katlettikleri birimleri delip geçerek Swain'in manasının bir kısmını doldurur.

İmparatorluğun GözüW: İmparatorluğun Gözü

Swain hedef konumda bir iblis gözü açarak bir süre sonra alandaki tüm rakipleri yavaşlatır ve onlara hasar verir.

İmparatorluğun Gözü patlamaya yakalanan şampiyonlara ilave hasar verir, görünmezliklerini sona erdirir ve Swain isabet alan her şampiyon için bir Tayf toplar.

E: Kara El

Swain iblis elini ileri yollayarak elin yoluna çıkan tüm rakiplere hasar verir. El, Swain'e geri döner ve isabet ettiği ilk rakibin üstünde patlayarak patlamadan etkilenen tüm rakiplere hasar verip onları sabitler.

Karanlığın ZirvesiR: Karanlığın Zirvesi

Swain bu yeteneği kullanır kullanmaz yüksek miktarda can kazanır ve çevresindeki rakiplerden (öncelik şampiyonlarda olmak üzere) uzun süre boyunca can emer.

Karanlığın Zirvesi sona erdiğinde, Swain topladığı Tayfları tüketerek en yakınındaki rakiplere hasar veren bir enerji patlaması olan Tayf Patlaması'nı gerçekleştirir. Tüketilen her Tayf için Tayf Patlaması'nın verdiği hasar artar.

Swain yeteri kadar can emdikten sonra isterse Karanlığın Zirvesi'ni erken bitirip Tayf Patlaması'nı kullanabilir.

Oynanış

Değişen Sanat Görseli

Swain Rework

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Zodiak

Swain yetenekleri gösterildi birkaç dakika önce ama isimler hasarı özellikleri yok sadece video resmi league of legends sayfasında

ZEGABON

video uzun olsa iyi olurdu. :)