Yeni Irelia ve Yetenekleri

Yeni Irelia ve Yetenekleri

Yeni Irelia'nın yetenekleri ve videosu yayınlandı. (Rework)

Geçtiğimiz günlerde haberini paylaşmıştık ve detaylar geldikçe sitemizden takip edebileceğinizi belirtmiştik. 


Keskin Hapis Pasif: Keskin Hapis

Rakiplere yetenek isabet ettirmek birkaç saniyeliğine Irelia'ya Ionia Azmi yükleri kazandırır. Bir yetenek birden fazla şampiyona isabet ettirildiğinde birden fazla yük toplanır ve normal saldırılar yüklerin süresini uzatır. Her bir yük normal saldırılarına ilave büyü hasarı ekler. Azami yük sayısına ulaştığında bu ilave hasar kalkanlara karşı artar ve Irelia ayrıca saldırı hızı kazanır.

Uçar Bıçak Q: Uçar Bıçak

Irelia bir hedefe doğru atılarak fiziksel hasar verir (hedef minyon veya canavarsa bu hasar artar), isabet etkilerini uygular ve az miktarda iyileşir.

Eğer hedef işaretliyse veya Uçarbıçak tarafından katledilirse, yeteneğin bekleme süresi sona erer.

Direniş Dansı W: Direniş Dansı

İlk Kullanım: Irelia bıçaklarına güç vermeye başlayarak hareket ve saldırı yapamaz hale gelir ama kısa süreliğine gelen hasarı önemli ölçüde azaltır. Bu yoğunlaşma engellenemez.

İkinci Kullanım: Irelia bıçaklarıyla saldırarak düz bir hat üzerinde fiziksel hasar verir. İrelia ne kadar güç toplarsa hasarı da o kadar artar.

Ölümcül Ahenk E: Ölümcül Ahenk

Irelia belli bir noktaya bıçak fırlatır ve Ölümcül Ahenkyeteneğini yeniden kullanarak farklı bir noktaya bir bıçak daha fırlatabilir. Ardından bıçaklar birbirine doğru uçarak çapraz ateşte kalmış rakiplere büyü hasarı verir ve onları sersemletir. Ölümcül Ahenk ayrıca şampiyonları ve büyük canavarları birkaç saniyeliğine işaretler.

Keskin Hapis R: Keskin Hapis

Irelia bıçaklarının bütün gücünü bir hat üzerinde serbest bırakır. Keskin Hapis bir rakip şampiyona isabet ederse kenarlara doğru açılarak hasar verir, isabet ettikleri şampiyonlarla büyük canavarları işaretler ve birkaç saniye süren bir bariyer oluşturur. Bıçaklardan oluşan duvar büyü hasarı verir ve içinden geçen rakip şampiyonları büyük ölçüde yavaşlatır. Ayrıca onları birkaç saniyeliğine silahsız bırakarak normal saldırı yapmalarını engeller.

Kaynak

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.