Yeni Kayle ve Morgana Yetenekleri

Yeni Kayle ve Morgana Yetenekleri

Yeni Kayle'in (Rework) yetenekleri yayınlandı. Morgana'da ise sadece görsel değişiklikler söz konusu. Sadece ultisi açıldığında artık rakiplerine doğru ilerlerken hareket hızı kazanacak.

Kayle Yetenekleri

PASİF: İLAHİ YÜKSELİŞ

Kayle ilahi kademeye ulaşmadan önce dört biçimden geçer.

Azimli (1. seviye): Kayle'ın saldırıları biriken saldırı hızı sağlar. Kayle, azami yüke ulaştığında Haşmetli hale gelir ve rakiplere karşı ilerlerken hareket hızı kazanır.

Alazlı (6. seviye): Kayle, Haşmetli haldeyken saldırıları ilave büyü hasarı veren alev dalgalarına dönüşür.

Yüce (11. seviye): Kayle tamamen menzilli bir şampiyona dönüşür.

Ulu (16. seviye): Kayle son biçimine ulaşır ve kalıcı olarak Haşmetli hale gelir. Alev dalgaları gerçek hasar verir.

Q: IŞIĞIN HÜKMÜ

Kayle geçit açıp hedefin zırh ve büyü direncini eksilterek onu yavaşlatan alevli bir kılıç gönderir. Bu saldırı patlayarak hedefin yakınındaki rakiplere de hasar verir.

W: SEMAVİ LÜTUF

Kayle kendini ve hedef takım arkadaşını iyileştirir. Ayrıca her iki şampiyon da hatırı sayılır miktarda geçici hareket kazanır.

E: YILDIZATEŞİ KILICI

Pasif: Kayle'ın normal saldırıları, yetenek gücü ve saldırı gücüne bağlı olarak artan ilave hasar verir.

Aktif: Kayle'ın bir sonraki normal saldırısı menzilli hale gelir ve hedefin eksik canının bir kısmını ilave büyü hasarı olarak verir. Kayle Alazlı biçimine yükseldiğinde bu saldırı hedefin yakınındaki rakiplere de hasar verir.

R: YÜCE ADALET

Kayle kendini veya hedef aldığı takım arkadaşını birkaç saniyeliğine hasar görmez hale getirir. Hasar görmez hale gelen hedefin etrafındaki dairesel alana arındıran kılıçlar yağar. Kılıçlar alandaki rakiplere hasar verir.

 

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.