Yeni Nunu Yetenekleri (Rework)

Yeni Nunu Yetenekleri (Rework)

Yeni Nunu ile ilgili geçtiğimiz günlerde paylaşımda bulunmuştuk. Şampiyonun yeni haliyle ilgili görseli Riot Brezilya tarafından yanlışlıkla paylaşılmıştı.

Bugün ise, şampiyon önizlemesi Riot Games tarafından resmi olarak yayınlandı. En geç yarın yeni Nunu'nun PBE sunucusunda olması bekleniyor. 

Şampiyonun yetenekleri yayınlandı

 

PASİF: FRELJORD'UN ÇAĞRISI

Rakip şampiyonlara, büyük canavarlara veya yapılara hasar vermek, birkaç saniyeliğine Willump'ın ve yakınındaki bir takım arkadaşının saldırı ve hareket hızını arttırır (en yüksek saldırı hızına sahip takım arkadaşına öncelik verilir).

Willump Freljord'un Çağrısı'nı duyduğunda, normal saldırı hasarının bir bölümü yakındaki diğer hedeflere de uygulanır.

 

Q: TÜKET

Willump rakibinden bir ısırık alarak canavar ve minyonlara gerçek hasar; şampiyonlaraysa büyü hasarı verir ve kendini iyileştirir.

Nunu ve Willump'ın canı azken bu iyileştirme miktarı önemli ölçüde artar.

 

W: BÜSBÜYÜK KARTOPU

Willump boyutu ve hızı giderek artan bir kartopu yuvarlamaya başlar. Kartopunu bir duvara, rakip şampiyona veya büyük canavara çarpmak yakındaki rakiplere hasar verir ve onları havaya savurur. Yeteneği yeniden etkinleştirmek kartopunu düz bir hat boyunca ileri göndererek şampiyon ve canavarların yanı sıra minyonlara da hasar verir ve onları havaya savurur.

Hasar miktarı ve havaya savurma süresi kartopunun boyutuyla beraber artar.

 

E: KARTOPU YAĞMURU

Nunu birkaç saniyeliğine en fazla üç kartopu dalgası göndererek şampiyonlar ve canavarlara hasar verir. İsabet alan hedefler Kar Hapsi etkisiyle işaretlenir. Bir dalgadaki üç kartopunun tamamından isabet alan hedefler kısa süreliğine yavaşlar.

Kartopu Yağmuru tamamlandığında, Nunu ve Willump'ın yakınındaki Kar Hapsi'yle işaretlenmiş bütün rakipler kısa süreliğine yere sabitlenir.

 

R: MUTLAK SIFIR

Nunu ve Willump çevrelerindeki bölgeden ısı emerek bir kalkan kazanır ve yoğunlaştıkları sırada yakındaki rakiplere giderek artan bir yavaşlatma etkisi uygular. Sıcaklık mutlak sıfıra ulaştığında hâlâ donma alanında bulunan rakipler, yoğunlaşma süresine bağlı olarak büyük miktarda hasar alır.

Mutlak Sıfır erken iptal edilebilir ve çalı veya savaş sisi içinden kullanıldığında Nunu ve Willump'ı açığa çıkarmaz.

Oynanış

Görseller için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.