Yeni Şampiyon Ornn!

Yeni Şampiyon Ornn!

Yeni Şampiyon Ornn Riot Games tarafından yayınlandı. Ne zaman çıkacak diye soran arkadaşlar olursa 7.17 yamasında Ornn Vadi'de yerini alacak bu da 23 ağustos 2017 tarihine tekabül ediyor.

Ornn Mağaza'ya gitmeden eşya alabiliyor ve çok daha fazlası.. Haber güncellenecektir. Çok farklı bir şampiyon Vadi'ye iniyor, takipte kalın.

Yeni Şampiyon Ornn'u biraz tanımamız gerekirse;

Yetenekleri

PASİF: YAŞAYAN OCAK VE USTA ZANAATKÂR

Yaşayan Ocak: Ornn çatışma dışında olduğu her an altın harcayarak kendisi için eşya dövebilir. Önerilen eşyalar, kolaylık olması için ekrandaki özel bir menü üzerinde gösterilir. Ornn ayrıca dükkânı açarak istediği her eşyayı dövebilir.

Usta Zanaatkâr: Ornn ve takım arkadaşlarının dükkândaki belli eşyalar için özel geliştirmelere erişimi bulunur. Her oyuncu bu geliştirmelerin yalnızca bir tanesine sahip olabilir.

 

Q: VOLKANİK PATLAMA

Ornn yere vurarak rakiplere fiziksel hasar veren ve onları yavaşlatan bir yarık gönderir. Kısa bir beklemenin ardından hedef bölgede bir magma sütunu oluşur ve bu sütun birkaç saniyeliğine küçük bir duvar görevi görür.

W: HARLI ATEŞ

Ornn durdurulamaz hale gelir, bir kalkan kazanır ve alev kusar. Bu alevler rakibin mevcut can değerinin bir bölümüne eşdeğer büyü hasarı verir. Son alevler tarafından isabet alan rakipler Kavruk hale gelir. Ornn'un normal saldırıları Kavruk rakipleri geriye savurur.

KAVRUK

Kavruk hale gelen rakipler hareketsiz bırakıldıklarında azami can değerlerinin bir bölümünü ilave hasar olarak alırlar. Ayrıca hareketsiz bırakma etkileri Kavruk rakipler üzerinde kullanıldıklarında daha uzun sürer.

 

E: KAVURAN HÜCUM

Ornn hücum eder ve üzerinden geçtiği rakiplere hasar verir. Eğer Ornn hücumu sırasında yüzey şekilleriyle çarpışırsa rakiplerine hasar veren ve onları havaya savuran bir şok dalgası oluşturur. Bu yetenek şampiyonlar tarafından oluşturulan yüzey şekillerini yok eder.

R: OCAĞIN ÇAĞRISI

Ornn hedef bölgeye devasa bir elemental çağırır. Elemental giderek artan bir hızla Ornn'a doğru ilerler. Elemental tarafından ezilen rakipler büyü hasarı alır ve Kavruk hale gelir.

Ornn bu yeteneği yeniden kullanarak ileriye doğru hücum edebilir. Eğer hücumu sırasında elemental ile çarpışırsa onun yönünü değiştirir. Yönü değişen elemental isabet ettiği bütün rakipleri havaya savurur, önceki hasarın aynısını verir ve Kavruk etkisi uygular.

 

 

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.