Yeni Şampiyon Pyke'ın Yetenekleri Yayınlandı

Yeni Şampiyon Pyke'ın Yetenekleri Yayınlandı

League of Legends (lol)'a gelecek olan yeni destek şampiyonu Pyke'ın yetenekleri ve görselleri yayınlandı. Şampiyonun 8.11 yamasında gelmesi bekleniyor. 

Yetenekleri

Boğulmuşların Nefesi Pyke PASİF: BOĞULMUŞLARIN NEFESİ

Pyke rakipleri tarafından görülmediğinde, kısa süre önce rakip şampiyonların ona verdiği hasarı hızla iyileştirir.

 

Kemik Zıpkın PykeQ: KEMİK ZIPKIN

Basıp Çek: Pyke önündeki rakipleri yaralayarak önemli ölçüde yavaşlatır.

Basılı Tut: Pyke zıpkınını hazırlar. Ardından onu fırlatır ve isabet ettirdiği ilk rakibi deşerek belli bir mesafe kadar kendine doğru çeker.

W: HAYALET SULAR

Pyke hayalet sulara dalarak kamuflaja bürünür ve birkaç saniye içinde azalarak biten önemli miktarda hareket hızı kazanır.

Kamuflaj, Pyke'ı yakınlarındaki alanın dışında kalan rakiplerden gizler. Saldırmak veya yetenek kullanmak kamuflajı hemen sonlandırır.

Karanlık Gelgit PykeE: KARANLIK GELGİT

Pyke atılarak arkasında bir boğulmuş hortlak bırakır. Bir gecikmenin ardından hortlak Pyke'a geri dönerek içinden geçtiği rakiplere hasar verir ve onları sersemletir.

Derinlerin İntikamı PykeR: DERİNLERİN İNTİKAMI

Pyke X biçiminde bir bölgeye saldırarak şampiyonların üzerine sıçrar ve belli miktarda canın altındaki şampiyonları infaz eder. X'in üzerinde olan ama infaz edilmeyen şampiyonlar, aynı miktarda hasar alır.

Bir şampiyon X'in üzerinde katledildiğinde, buna en son katkı yapan takım arkadaşı da hedefi katletmiş sayılır ve katletme altını kazanır. Ayrıca Pyke kısa süreliğine Derinlerin İntikamı yeteneğini yeniden kullanabilir.

Oynanış videosu, sanat görselleri ve kostümler için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.