Yeni Şampiyon Yuumi ve Yetenekleri

Yeni Şampiyon Yuumi ve Yetenekleri

LoL'e (League of Legends) gelecek yeni şampiyon duyuruldu.

Şampiyon destek şampiyonu ve büyücü olacak.

Pasif - Dokuz Can

Ara sıra Yuumi'nin bir rakibe yönelik sonraki saldırısı mana yeniler ve Yuumi'ye kalkan kazandırır. Yuumi Yapışık haldeyse, kalkan Yapışık olduğu takım arkadaşını korur. Kalkan kırılana kadar Yuumi veya takım arkadaşını korur.

Q - Sinsi Atış

Yuumi isabet ettiği ilk rakibe büyü hasarı veren bir atış yapar. Atış yeterince mesafe kat ederse ilave hasar verir ve rakipleri yavaşlatır.

Yapışık haldeyken Yuumi takım arkadaşının konumundan bir atış yapar ve atış ilerlerken onu faresiyle yönlendirebilir.

W - Sen ve Ben!

Pasif: Yapışık haldeyken Yuumi ve takım arkadaşı, birbirinin saldırı veya yetenek gücünün değişken kuvvete dönüştürülmüş belli bir yüzdesini kazanır.

Aktif: Yuumi, W'sunda bir puanla başlar. Bir takım arkadaşına doğru atılır ve ona yapışır. Yapışık haldeyken, takım arkadaşının hareketlerini takip eder ve kule hasarı dışında hiçbir kaynak tarafından hedef alınamaz. Yuumi'nin yetenekleri takım arkadaşının konumundan kullanılır ve Yuumi rakiplere saldıramaz. Takım arkadaşları arasında geçişinin bekleme süresi yoktur. Öte yandan Yuumi bir takım arkadaşından tamamen ayrılırsa, yeniden birine yapışmak için, tamamen ayrıldığı anda başlayan bekleme süresini beklemesi gerekir.

E - Çıldırrr

Yuumi iyileşir ve anlık bir hareket hızı artışı kazanır. Yapışık haldeyse, yetenek Yuumi yerine takım arkadaşını hedef alır. Bu yeteneğin iki yükü bulunur.

R - Son Sayfa

Yuumi Kitap'ı açar ve çok sayıda isabet halinde rakipleri sabitleyen büyü hasarı dalgaları gönderir. Yuumi ultisini kullandığı sırada hareket edebilir, takım arkadaşlarına yapışabilir ve iyileşebilir.

Yorumlar

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.